RO | EN MyAccount
Caută

Facultăţi

Facultatea de Teologie

Adresa: Bd-ul. Mitropoliei, Nr.20, Sibiu, 550179, România
Tel: +40-(269) 21.03.82 Fax: +40-(269) 21.59.05
E-mail: teologie@ulbsibiu.ro
Web: http://teologie.ulbsibiu.ro

Facultatea de Drept

Adresa: Calea Dumbravii, Nr.34, Sibiu, 550324, România
Tel: +40-(269) 23.39.24 Fax: +40-(269) 23.32.95
E-mail: drept@ulbsibiu.ro
Web: http://drept.ulbsibiu.ro

Facultatea de Litere şi Arte

Adresa: Bd-ul.Victoriei, Nr.5-7, Sibiu, 550024, România
Tel: +40-(269) 21.55.56 Fax: +40-(269) 21.27.07
E-mail: litere@ulbsibiu.ro
Web: http://litere.ulbsibiu.ro

Facultatea de Științe Socio-Umane

Adresa: Bd. Victoriei, Nr. 5 - 7, 550201, România
Tel: +40-(269) 21.60.68 Fax: +40-(269) 23.29.66
E-mail: socio-umane@ulbsibiu.ro
Web: http://socio-umane.ulbsibiu.ro

Facultatea de Inginerie

Adresa: Str. Emil Cioran, Nr.4, Sibiu, 550025, România
Tel: +40-(269) 21.79.28 Fax: +40-(269) 21.27.16
E-mail: inginerie@ulbsibiu.ro
Web: http://inginerie.ulbsibiu.ro

Facultatea de Ştiinţe

Adresa: Str. Ion Raţiu, Nr.5-7, Sibiu, 550012, România
Tel: +40-(269) 21.66.42 Fax: +40-(269) 21.66.17
E-mail: stiinte@ulbsibiu.ro
Web: http://stiinte.ulbsibiu.ro

Facultatea de Medicină

Adresa: Str. Lucian Blaga, Nr.2A, Sibiu, 550169, România
Tel: +40-(269) 21.23.20 Fax: +40-(269) 21.23.20
Tel: +40-(269) 43.67.77
E-mail: medicina@ulbsibiu.ro
Web: http://medicina.ulbsibiu.ro

Facultatea de ŞAIAPM

Adresa: Str. Ion Raţiu, Nr.5-7, Sibiu, 550012, România
Tel: +40-(269) 21.13.38 Fax: +40-(269) 21.25.58
E-mail: saiapm@ulbsibiu.ro
Web: http://saiapm.ulbsibiu.ro

Facultatea de Ştiinte Economice

Adresa: Calea Dumbrăvii, Nr.17, Sibiu, 550324, România
Tel: +40-(269) 21.03.75 Fax: +40-(269) 21.03.75
E-mail: economice@ulbsibiu.ro
Web: http://economice.ulbsibiu.ro

 



Informaţii de contact

Adresa: Bd-ul. Victoriei, Nr. 10, Sibiu, 550024, România
Tel: +40-(269) 21.60.62
Fax: +40-(269) 21.78.87
E-mail: rectorat@ulbsibiu.ro
Web: http://www.ulbsibiu.ro

Webmail | Liste Mail | Grupuri | Webspace | Newsletter | UMS | e-Learning | Reţea Internă
Informaţii de Contact | Hartă Site | Suport Tehnic LinkedIn - Absolventi ULBS Facebook Twitter YouTube Channel     
Copyright © 1998-2016 Direcția Comunicaţii şi Marketing a ULBS | Termeni de Utilizare