RO | EN MyAccount
Caută

Senat

PREȘEDINTE
Prof. univ. dr. Horațiu Mihai RUSU

Atribuţii delegate

Tel: +40-(269) 23.02.66
Fax: +40-(269) 21.78.87
E-mail:presedinte.senat@ulbsibiu.ro, horatiu.rusu@ulbsibiu.ro
Program audienţe: Joi 12:00-14:00



VICEPREȘEDINTE
Prof.univ.dr. Carmen Daniela DOMNARIU

Atribuţii delegate

Tel: 0269.230.266
Fax: 0269.217.887
E-mail: senat@ulbsibiu.ro
Program audienţe: Joi 12:00-14:00
Curriculum Vitae



VICEPREȘEDINTE
Prof.univ.dr. Dan CHICEA

Atribuţii delegate

Tel: 0269.230.266
Fax: 0269.217.887
E-mail: senat@ulbsibiu.ro
Program audienţe: Joi 12:00-14:00
Curriculum Vitae



CANCELAR
Conf.univ.dr. Pia-Manuela PUMNEA

Atribuţii delegate

Tel: 0269.230.266
Fax: 0269.217.887
E-mail: senat@ulbsibiu.ro
Program audienţe: Joi 12:00-14:00
Curriculum Vitae



REPREZENTANT STUDENȚI
Carolina ȚÎMBALARI

Atribuţii delegate

 
E-mail: carolina.timbalari@ulbsibiu.ro
Student - Facultatea de Științe Economice
Curriculum Vitae


Comisiile permanente ale Senatului

COMISIE
NUMELE
PRENUME
FACULTATEA
Nr. crt.
Comisia de cercetare științifică și studii doctorale GUȚAN Manuel Drept 1.
VINȚAN Lucian Inginerie 2.
DUMITRAȘCU Dănuț-Dumitru Inginerie 3.
KIFOR Claudiu Inginerie 4.
CHIRIAC Constantin Litere și Arte 5.
SASS Maria Litere și Arte 6.
TERIAN Andrei Litere și Arte 7.
FLEACA Radu Medicină 8.
STEF Laura Medicină 9.
BALTEȘ Nicolae Științe Economice 10.
BĂNĂDUC ANgela-Maria Științe 11.
CHICEA Dan Științe 12.
SAVA Camelia Științe Agricole, Industrie Alimentară și Protecția Mediului 13.
RADU Sorin Științe Socio-Umane 14.
RUSU Horațiu-Mihai Științe Socio-Umane 15.
CHIFAR Nicolae Teologie 16.
NEAMȚU Andreea Drept 17.
POJOGA Vlad Litere și Arte 18.
SBIRNEA Alexandra-Diana Inginerie 19.
SMARANDOIU Marius Medicină 20.
STANCIU Ana-Mihaela Științe Agricole, Industrie Alimentară și Protecția Mediului 21.
 
Comisia de învățământ, parteneriate internaționale și evaluarea calității RUSU Marcel-Ioan Drept 22.
MORARIU Ionel-Daniel Inginerie 23.
VOLOVICI Daniel Inginerie 24.
OLEKSIK Valentin-Ștefan Inginerie 25.
TOMUȘ Ion M. Litere și Arte 26.
BURDUȘEL Eva-Nicoleta Litere și Arte 27.
CERNUȘCĂ-MIȚARIU Mihaela-Maria Medicină 28.
DOMNARIU Carmen-Daniela Medicină 29.
MIHALACHE Cosmin Medicină 30.
BELAȘCU Lucian-Aron Științe-Economice 31.
MARZA Bogdan Științe-Economice 32.
HUNYADI Ioan-Daniel Științe 33.
ȚIPLIC Ioan-Marian Științe Socio-Umane 34.
HASMAȚUCHI Gabriel Științe Socio-Umane 35.
ȘERBAN Aurel-Gabriel Științe-Socio-Umane 36.
PREDA Daniela Teologie 37.
IUGA Maria-Mihaela Medicină 38.
POPA Cosmin Inginerie 39.
POPA Alex Științe 40.
POPA Maria-Elena Științe Socio-Umane 41.
SAVU Sabina Litere și Arte 42.
 
Comisia administrativă, patrimoniu și strategii CIRCA Adrian Drept 43.
BRAD Remus Inginerie 44.
MANOLEA Daniel Inginerie 45.
PASCU Adrian Inginerie 46.
RACZ Server-Gabriel Inginerie 47.
MITREA Alexandra Litere și Arte 48.
VARGA Dragoș-Valentin Litere și Arte 49.
SABAU Dan Medicină 50.
CIPĂIAN Remus-Cătălin Medicină 51.
ORGA-DUMITRIU Dan Medicină 52.
ILIE Livia Științe Economice 53.
SOFONEA Daniel-Florin Științe 54.
CIORTEA Gligor Științe Agricole, Industrie Alimentară și Protecția Mediului 55.
BATÂR Dumitru Științe Socio-Umane 56.
BUCUTA Mihaela Științe Socio-Umane 57.
ACHIM Elena-Gabriela Inginerie 58.
AHMAD Cezar Medicină 59.
CREȚU Daniel-Ionuț Teologie 60.
GOLAS Ana Științe Economice 61.
JELERIU Andreea-Elena Științe Socio-Umane 62.
POPA Florentina-Miruna Științe 63.
 
Comisia socială și activități studențești MARA Daniel Drept 64.
GEAMĂNU Radu-Gheorghe Drept 65.
BONDREA Ioan Inginerie 66.
ROȘCA Liviu-Ioan Inginerie 67.
MATIU Ovidiu Litere și Arte 68.
BRAD Rodica Litere și Arte 69.
BOICEA Adrian Medicină 70.
MORAR Silviu Medicină 71.
PUMNEA Pia-Manuela Medicină 72.
MIHAESCU Liviu Științe Economice 73.
BONCUȚ Mioara Științe 74.
SANISLAV Mihai Științe 75.
ȘIPOȘ Anca-Sorina Științe Agricole, Industrie Alimentară și Protecția Mediului 76.
CREȚU Ioana-Narcisa Științe Socio-Umane 77.
CRĂCIUN Iulia-Cătălina Științe Socio-Umane 78.
BARBU Gabriel Științe Socio-Umane 79.
CÎNDEA Marius-Flavius Inginerie 80.
CRISTEA Gabriel-Augustin Inginerie 81.
ELIAS George Medicină 82.
ȘERBAN Diana-Evelyne Drept 83.
ȚÎMBALARI Carolina Științe Economice 84.
 

 

Universitate

Informaţii de Contact

Adresa: Bd-ul. Victoriei, Nr. 10, Sibiu, 550024, România
Tel: +40-(269) 21.60.62
Fax: +40-(269) 21.78.87
E-mail: senat@ulbsibiu.ro
Web: http://www.ulbsibiu.ro

Webmail | Liste Mail | Grupuri | Webspace | Newsletter | UMS | e-Learning | Reţea Internă
Informaţii de Contact | Hartă Site | Suport Tehnic LinkedIn - Absolventi ULBS Facebook Twitter YouTube Channel     
Copyright © 1998-2016 Direcția Comunicaţii şi Marketing a ULBS | Termeni de Utilizare