RO | EN MyAccount
Caută

Senat

PREȘEDINTE
Prof. univ. dr. Horațiu Mihai RUSU

Atribuţii delegate

Tel: +40-(269) 23.02.66
Fax: +40-(269) 21.78.87
E-mail:presedinte.senat@ulbsibiu.ro, horatiu.rusu@ulbsibiu.ro
Program audienţe: Joi 12:00-14:00



VICEPREȘEDINTE
Prof.univ.dr. Carmen Daniela DOMNARIU

Atribuţii delegate

Tel: 0269.230.266
Fax: 0269.217.887
E-mail: senat@ulbsibiu.ro
Program audienţe: Joi 12:00-14:00
Curriculum Vitae



VICEPREȘEDINTE
Prof.univ.dr. Dan CHICEA

Atribuţii delegate

Tel: 0269.230.266
Fax: 0269.217.887
E-mail: senat@ulbsibiu.ro
Program audienţe: Joi 12:00-14:00
Curriculum Vitae



CANCELAR
Conf.univ.dr. Pia-Manuela PUMNEA

Atribuţii delegate

Tel: 0269.230.266
Fax: 0269.217.887
E-mail: senat@ulbsibiu.ro
Program audienţe: Joi 12:00-14:00
Curriculum Vitae



REPREZENTANT STUDENȚI
Carolina ȚÎMBALARI

Atribuţii delegate

 
E-mail: carolina.timbalari@ulbsibiu.ro
Student - Facultatea de Științe Economice
Curriculum Vitae


Comisiile permanente ale Senatului

COMISIE
NUMELE
PRENUME
FACULTATEA
Nr. crt.
Comisia de cercetare științifică și studii doctorale GUȚAN Manuel Drept 1.
VINȚAN Lucian Inginerie 2.
DUMITRAȘCU Dănuț-Dumitru Inginerie 3.
KIFOR Claudiu Inginerie 4.
CHIRIAC Constantin Litere și Arte 5.
SASS Maria Litere și Arte 6.
TERIAN Andrei Litere și Arte 7.
FLEACA Radu Medicină 8.
STEF Laura Medicină 9.
BALTEȘ Nicolae Științe Economice 10.
BĂNĂDUC Angela-Maria Științe 11.
CHICEA Dan Științe 12.
SAVA Camelia Științe Agricole, Industrie Alimentară și Protecția Mediului 13.
RADU Sorin Științe Socio-Umane 14.
RUSU Horațiu-Mihai Științe Socio-Umane 15.
CHIFAR Nicolae Teologie 16.
GIUPANA SEBASTIAN IOAN Drept 17.
POJOGA Vlad Litere și Arte 18.
SBIRNEA Alexandra-Diana Inginerie 19.
SMARANDOIU Marius Medicină 20.
STANCIU Ana-Mihaela Științe Agricole, Industrie Alimentară și Protecția Mediului 21.
 
Comisia de învățământ, parteneriate internaționale și evaluarea calității RUSU Marcel-Ioan Drept 22.
MORARIU Ionel-Daniel Inginerie 23.
VOLOVICI Daniel Inginerie 24.
OLEKSIK Valentin-Ștefan Inginerie 25.
TOMUȘ Ion M. Litere și Arte 26.
BURDUȘEL Eva-Nicoleta Litere și Arte 27.
CERNUȘCĂ-MIȚARIU Mihaela-Maria Medicină 28.
DOMNARIU Carmen-Daniela Medicină 29.
MIHALACHE Cosmin Medicină 30.
BELAȘCU Lucian-Aron Științe-Economice 31.
MARZA Bogdan Științe-Economice 32.
HUNYADI Ioan-Daniel Științe 33.
ȚIPLIC Ioan-Marian Științe Socio-Umane 34.
HASMAȚUCHI Gabriel Științe Socio-Umane 35.
ȘERBAN Aurel-Gabriel Științe-Socio-Umane 36.
PREDA Daniela Teologie 37.
Antofie Maria Mihaela Științe Agricole, Industrie Alimentară și Protecția Mediului 38.
IUGA Maria-Mihaela Medicină 39.
VASIU Paul Constantin Inginerie 40.
POPA Alex Științe 41.
POPA Maria-Elena Științe Socio-Umane 42.
SAVU Sabina Litere și Arte 43.
 
Comisia administrativă, patrimoniu și strategii CIRCA Adrian Drept 44.
BRAD Remus Inginerie 45.
MANOLEA Daniel Inginerie 49.
PASCU Adrian Inginerie 47.
RACZ Server-Gabriel Inginerie 48.
Florea Silvia Litere și Arte 49.
VARGA Dragoș-Valentin Litere și Arte 50.
LOC Vacant Medicină 51.
CIPĂIAN Remus-Cătălin Medicină 52.
ORGA-DUMITRIU Dan Medicină 53.
ILIE Livia Științe Economice 54.
SOFONEA Daniel-Florin Științe 55.
Moise George Științe Agricole, Industrie Alimentară și Protecția Mediului 56.
Sassu Ana Raluca Științe Socio-Umane 57.
BUCUTA Mihaela Științe Socio-Umane 58.
ACHIM Elena-Gabriela Inginerie 59.
AHMAD Cezar Medicină 60.
CREȚU Daniel-Ionuț Teologie 61.
GOLAS Ana Științe Economice 62.
FERCHIU Adrian Nicolae Științe Socio-Umane 63.
POPA Florentina-Miruna Științe 64.
 
Comisia socială și activități studențești MARA Daniel Științe Socio-Umane 65.
GEAMĂNU Radu-Gheorghe Drept 66.
BONDREA Ioan Inginerie 67.
ROȘCA Liviu-Ioan Inginerie 68.
MATIU Ovidiu Litere și Arte 69.
BRAD Rodica Litere și Arte 70.
BOICEAN Adrian Medicină 71.
MORAR Silviu Medicină 72.
PUMNEA Pia-Manuela Medicină 73.
MIHAESCU Liviu Științe Economice 74.
BONCUȚ Mioara Științe 75.
SANISLAV Mihai Științe 76.
ȘIPOȘ Anca-Sorina Științe Agricole, Industrie Alimentară și Protecția Mediului 77.
CREȚU Ioana-Narcisa Științe Socio-Umane 78.
Stănuș Ileana Cristina Științe Socio-Umane 79.
BARBU Gabriel Științe Socio-Umane 80.
CÎNDEA Marius-Flavius Inginerie 81.
CRISTEA Gabriel-Augustin Inginerie 82.
ELIAS George Medicină 83.
ȘERBAN Diana-Evelyne Drept 84.
ȚÎMBALARI Carolina Științe Economice 85.
 

 

Universitate

Informaţii de Contact

Adresa: Bd-ul. Victoriei, Nr. 10, Sibiu, 550024, România
Tel: +40-(269) 21.60.62
Fax: +40-(269) 21.78.87
E-mail: senat@ulbsibiu.ro
Web: http://www.ulbsibiu.ro

Webmail | Liste Mail | Grupuri | Webspace | Newsletter | UMS | e-Learning | Reţea Internă
Informaţii de Contact | Hartă Site | Suport Tehnic LinkedIn - Absolventi ULBS Facebook Twitter YouTube Channel     
Copyright © 1998-2016 Direcția Comunicaţii şi Marketing a ULBS | Termeni de Utilizare